Nasz zespół

Jarosław Foremniak tel. 720-826-637

Jarosław Foremniak - Menadżer

Miałem zostać fryzjerem, ale życie pokazało że wybór nie byłby trafny, żyłkę do handlu otrzymałem w dniu narodzin, od tamtego momentu sprzedaż towarzyszyła mi przez całe życie.

Rodzina jest dla mnie priorytetem, dzięki niej uświadomiłem sobie że nie ma rzeczy niemożliwych, zawszę służę pomocą w sprawach przyjemnych i beznadziejnych.

Wyznaję zasadę że słowo cenniejsze od pieniędzy, umowa gentelmeńska jest bardziej wartościowa od podpisu notarialnego a życie bez zasad traci wartość.

Monika Sławińska-Foremniak tel. 720-826-636

Monika Sławińska-Foremniak - Starszy Specjalista d/s nieruchomości

Jestem pośrednikiem z 10-letnim doświadczeniem, posiadam szeroki zakres wiedzy na temat nieruchomości, chętnie nawiązuję nowe kontakty, staram się budować zaufanie, docierać do potrzeb Klienta. W każdą transakcję jestem zaangażowana w 100%, zawsze punktualna a co chyba najważniejsze - lubiąca swoją pracę!:)

Anna Walkowska tel. 720-826-640

Anna Walkowska - Starszy Specjalista d/s nieruchomości

Pracuje w nieruchomościach od 2014 roku. Specjalizuje się w sprzedaży i najmie mieszkań, domów i działek zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego.

We współpracy z klientami szczególnie zależy jej na bezpieczeństwie transakcji i zadowoleniu klienta. Klienci bardzo cenią w niej dyspozycyjność, punktualność i cierpliwość.

Jest absolwentką technologii żywności na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu i prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. Jej pasją są podróże i jazda na nartach.