Nasz zespół

Jarosław Foremniak tel. 720-826-637

Jarosław Foremniak

Miałem zostać fryzjerem, ale życie pokazało że wybór nie byłby trafny, żyłkę do handlu otrzymałem w dniu narodzin, od tamtego momentu sprzedaż towarzyszyła mi przez całe życie.

Rodzina jest dla mnie priorytetem, dzięki niej uświadomiłem sobie że nie ma rzeczy niemożliwych, zawszę służę pomocą w sprawach przyjemnych i beznadziejnych.

Wyznaję zasadę że słowo cenniejsze od pieniędzy, umowa gentelmeńska jest bardziej wartościowa od podpisu notarialnego a życie bez zasad traci wartość.

Monika Sławińska-Foremniak tel. 720-826-636

Monika Sławińska-Foremniak

Ta firma to mój drugi dom, włożyłam w nią całe swoje serce i zaangażowanie. W branży nieruchomości pracuję już wiele lat, posiadam szeroki zakres wiedzy na ten temat, chętnie nawiązuję nowe kontakty, staram się budować zaufanie, docierać do potrzeb Klienta. W każdą transakcję jestem zaangażowana w 100%, zawsze punktualna a co chyba najważniejsze - lubiąca swoją pracę!

Karolina Woźniak

Karolina Woźniak

Karolina ma u Nas najkrótszy staż, ale Jej rozwój wygląda obiecująco - ma bardzo dobry kontakt z Klientami, fachowo zajmuje się sprawami administracyjnymi i organizacyjnymi, związanymi z nieruchomościami. Specjalizuje się w najmie mieszkań oraz lokali w całym Krakowie, posiada wiele ofert sprzedaży z rynku pierwotnego i wtórnego. Zawsze uśmiechnięta, Klienci bardzo cenią w niej dyspozycyjność, punktualność i anielską cierpliwość.